Twój balkon, taras czy ogród staną się miejscem, z którego nie zechcesz wychodzić. Zapraszam do współpracy.

E-MAIL: NATALKAPSUJEK@GMAIL.COM

TELEFON: + 1 800 755 60 20

NA JAKI OGRÓD ZDECYDOWAĆ SIĘ W NOWYM SEZONIE?

Mimo tego, że mamy jeszcze zimę, próbujemy odsapnąć po sytych świętach, a przed nami jeszcze długa sylwestrowa noc, wiosna nadejdzie szybciej niż się wszystkim wydaje. Czas mija nieubłagalnie. Tak jak postanowienia na nowy rok, o których już większość rozmyśla same się nie zrobią, tak samo jest z pomysłem na wymarzony ogród-sam się nie wymyśli. Oczywiście, że wynajmując projektanta, aby zaaranżował zieloną przestrzeń wymagamy od niego stosu pomysłów (bo w sumie od tego jest), ale może ktoś z Was ma w głowie pewien zarys co miałoby się znaleźć w danym ogrodzie lub w jakim stylu ma być wykonany.

Jeżeli jeszcze nie wiecie jak nazwać pomysły zawarte w Waszych głowach, to przygotowuję dla Was teksty na temat kilku stylów ogrodowych, które stosuje się w Polsce. Będą one wrzucane cyklicznie co tydzień w każdy poniedziałek.

Czego możesz się spodziewać? Teksty będą zawierać charakterystykę, stosowaną roślinność oraz fotografie danego stylu. Będą nimi:

-Ogród formalny i swobodny
-Ogród nowoczesny
-Ogród rodzinny
-Ogród naturalistyczny
-Ogród przy rezydencji
-Ogród leśny
-Ogród wiejski
-Ogród ziołowy
-Ogród ekologiczny

Mam nadzieję, że teksty pomogą Wam w przedstawieniu swoich wymagań/pomysłów projektantowi na spotkaniu. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś ogród w jednym ze styli, lecz nie możesz się zdecydować na konkretny, a może postanowisz, aby Twój ogród zawierał style mieszane? Zapraszam do lektury na blogu przez najbliższe 9 tygodni. Każdy tekst będzie poświęcony jednemu stylowi ogrodu.

Do zobaczenia w poniedziałek 4.01.2021 r. 🙂